laphroag :
Kenfil :
Hei.
Er det noen forslag på hvor en kan skaffe dette billigere?
Kenneth
Så vidt jeg husker skal det være en del diskusjoner der ute (google er din venn) som beskriver hvordan de første modulhusene (cafe corner, green grocer, market street) kan bygges på billigst mulig måte uten at resultatet (som man ser) blir nevneverdig annerledes enn originalen. Minifigurene kan for eksempel droppes da disse ikke er veldig viktig (etter min mening) å ha originale.
Hvis du planlegger å videreselge settet er det naturlig nok en litt annen diskusjon mtp originalitet.
Her er ett eksempel på en diskusjonstråd rundt CC:
https://forum.brickset.com/discussion/3 ... afe-cornerHei.
Ja, det å bytte ut de dyrere delene med noen som er billigere er jo et alternativ, men jeg ønsker å ha disse settene så originale som mulig (så langt det lar seg gjøre, med alle figurene osv.)
Det jeg var på jakt etter, er om det for eksempel var noen andre nettsider som solgte disse gamle brikkene billigere, om det var auksjons sider for Lego deler eller noe i den duren.